Цікаві факти про Геошуруп

  • А чи знаєте Ви як давно винайшли геошуруп?

Історія застосування гвинтових паль при спорудженні фундаментів нараховує близько 170 років. Одна з перших відомих згадок про подібні палі відноситься до 1838 року. Саме тоді американський інженер Мітчел запропонував загвинчувати палі в ґрунт,  для чого нижня частина палі обладнувалася гвинтоподібним елементом.

  • Які терміни встановлення гвинтових фундаментів?

Технологія спорудження гвинтових фундаментів для малоповерхового будівництва дозволяє встановлювати фундамент за допомогою геошурупів за один день з мінімальними затратами сил і коштів.

  • Чи впливає тип ґрунту на міцність фундаменту із геошурупів?

Гвинтові фундаменти можуть бути встановлені на будь-якому типі ґрунту, навіть на піщаних або торф’яних ґрунтах, на ділянках з високим рівнем ґрунтових вод, на ділянках з нерівномірним ландшафтом, а також на ділянках з болотистими ґрунтами чи на окраїнах водойм. 

  • Як  встановити фундамент з геошурупів?

Установка геошурупів проводиться засобами малої механізації  або електроінструментом у важкодоступних для техніки місцях. Окрім того, існує можливість самостійного встановлення геошурупів замовником за допомогою ключа важеля.

  • Які терміни експлуатації геошурупів?

Термін служби гвинтових фундаментів із залученням геошурупів може досягати 150 і більше років – завдяки використанню сучасних матеріалів, стійких до корозії ( гаряче цинкування 150 мкм), перепадів температур і несприятливих кліматичних умов.

  • Чому варто обирати фундамент із геошурупів?

Досить великий перелік переваг мають фундаменти із використанням геошурупів у порівнянні зі стрічковим фундаментом: – зведення фундаменту за один день, фундамент відразу готовий до навантажень, не вимагає усадки; – до об’єкту легко можна прибудувати і нові споруди; – вартість робіт і матеріалів при зведенні нижча, ніж при інших технологіях; – монтаж не вимагає земляних робіт ( виїмки ґрунту і рекультивації земель); – гарантована якість,  підтверджена власним 17-ти річним досвідом Компанії «ЕФЕКТБУД»; -можливість встановлення у будь-яку пору року, за будь-якої погоди і навіть у промерзлий, болотистий або кам’янистий ґрунти; – не вимагає гідроізоляції;  -забезпечує відсутність будівельного сміття на місці установки фундаменту; -забезпечує добру вентиляцію простору під підлогою, що перешкоджає розкладанню будівельного матеріалу споруди; – при необхідності – простий демонтаж і перевстановлення у будь-який час на будь-яке інше місце.

0 коментарів

Бажаєте, щоб ми вам зателефонували?

Менеджер зв'яжеться з вами до 30хв у робочий час.

ЕФЕКТБУД