МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЇ ПIД КЛЮЧ

ВИГОТОВЛЕННЯ ТА МОНТАЖ КОНСТРУКЦІЙ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ

МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЇ ПIД КЛЮЧ

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
19 РОКІВ НА РИНКУ
50 РОКІВ ГАРАНТІЇ

ТЕХНОЛОГІЯ КАРКАСНОГО БУДІВНИЦТВА

  

 Наше підприємство сьогодні займає одне з провідних місць на ринку швидкомонтованих каркасних будівель в України. Каркаси будівель (ЛМК і ЛСТК) виробляються на власному сучасному обладнанні та відповідають найвищим вимогам якості, що пред’являються до металоконструкцій будівельного призначення. 

ЛМК (Легкі металеві конструкції) – традиційна технологія, що десятиліттями використовується в зведенні каркасів будівель. Виробляються металоконструкції з чорного металевого прокату (двутаврові балки, швелера, кутники, профільні та круглі труби).

ЛСТК (Легкі сталеві тонкостінні конструкції) – канадська технологія, винайдена в середині ХХ століття. Причиною появи даної технології стала потреба швидкого будівництва малоповерхових приміщень. Наразі технологія застосовується в будівництві приватних будинків та у промисловому будівництві. Однією з переваг ЛСТК є можливість монтажу споруди своїми силами без використання кранів та іншої підйомної техніки.

Ми постійно відслідковуємо світові тенденції каркасного будівництва і впроваджуємо їх в життя. Металоконструкції дозволяють значно скоротити час будівництва об’єктів комерційної нерухомості, таких як овочесховища, спортивні комплекси, автосалони та СТО, склади, виробничі будівлі, торговельні центри тощо.

 

ТЕРАСА

КАРКАС БУДИНКУ

СТІЛ НАЗЕМНОЇ СЕС

ПІРС

ВИГОТОВЛЯЄМО МЕТАЛЕВІ КАРКАСИ ДЛЯ:

МАЛОПОВЕРХОВИХ БУДІВЕЛЬ

СХОДІВ ТА ПЕРИЛ

ПІРСІВ ТА ПРИЧАЛІВ

ОПОР ЛІНІЙ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧ

САДОВО-ПАРКОВИХ МЕБЛІВ

АНГАРІВ

МОДУЛЬНИХ БУДИНКІВ

СИСТЕМ ОГОРОЖ

НАВІСІВ

РЕКЛАМНИХ КОНСТРУКЦІЙ

ТЕПЛИЦЬ

ВИРОБНИЧИХ ПРИМІЩЕНЬ ТА СКЛАДІВ

ЩИТІВ ШУМОПОГЛИНАННЯ

ДОРОЖНИХ ЗНАКІВ ТА ВКАЗІВНИКІВ

ТРУБОПРОВОДІВ

СИСТЕМ КРІПЛЕННЯ НАЗЕМНИХ СЕС

АЛЬТАНОК ТА ТЕРАС

МОСТІВ

МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЇ ПIД КЛЮЧ

Бажаєте, щоб ми вам зателефонували?

Менеджер зв'яжеться з вами до 30хв у робочий час.

ЕФЕКТБУД