МОНТАЖ

МОНТАЖНО-БУДІВЕЛЬНІ БРИГАДИ ВИКОНУЮТЬ РОБОТИ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ

КВАЛІФІКОВАНІ ФАХІВЦІ
ВЛАСНА СПЕЦТЕХНІКА
КОНКУРЕНТНІ ЦІНИ

МОНТАЖНІ РОБОТИ

Монтажні роботи – це кульмінація будь-якого проекту, що проходить ефективно лише завдяки злагодженій роботі конструкторського, виробничого та монтажного підрозділів. Тому якщо Вам потрібен якісний монтаж фундаменту на геошурупах, наземної сонячної електростанції чи металевої конструкції – звертайтесь до нас. Досвід роботи на будівельному ринку України з 2002 року, команда кваліфікованих фахівців та наявність всієї необхідної дозвільної документації дозволяє компанії Ефектбуд займати гідне місце серед лідерів галузі. Наше виробничі потужності дозволяють виготовляти всі необхідні для монтажу елементи металевих каркасів  (гвинтові фундаменти, колони, балки, ферми, рамні конструкції, конструкції з фланцевими з’єднаннями та ін.) для  цивільних та промислових будівель; Наші різнопрофільні фахівці, спільно працюють над одним проектом; У нас в наявності сучасне монтажне обладнання, в тому числі і спеціальне; Попереднє затвердження графіків виконання робіт дає можливість планувати час будівництва. Конкурентні ціни дозволяють виконувати проект у рамках заявленого бюджету.

РОЗМІТКА ПАЛЕВОГО ПОЛЯ

.

ЗАКРУЧУВАННЯ ГЕОШУРУПІВ

ВСТАНОВЛЕННЯ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ

ВСТАНОВЛЕННЯ СПОРУДИ

ТЕСТОВІ ВИПРОБУВАННЯ НАВАНТАЖЕНЬ

При відсутності у замовника результатів геологічних вишукувань (даних про пошаровий якісний склад грунту) ділянки забудови та геодезичної зйомки (відомостей про рельєф місцевості), які необхідні для проектування фундаменту майбутньої споруди, компанія Ефектбуд пропонує послугу попереднього огляду будівельного майданчику. Ціллю виїзду спеціаліста є збір даних про перепади висоти, погодження із замовником попередньої розмітки і визначення несучої здатності геошурупів на даній ділянці (стиск, висмикування, зсув). Для цього застосовується прилад Tester-01 (свідоцтво про калібрування № UA/34/17120/002194 від 07.12.2017 р. ДП “Укрметртестстандарт”, згідно ДСТУ Б.В.2.1.-1-95), розроблений та виготовлений нашими інженерами.

МОНТАЖ ГВИНТОВОГО ФУНДАМЕНТУ

 Роботи з монтажу фундаменту на геошурупах починаються з розмітки палевого поля. Зазвичай для цього використовується рулетка, відвіс, лазерний рівень (нівелір або теодоліт), клинці, молоток, монтажна нитка та знання геометрії )). Це надзвичайно важливий етап робіт, адже він виконується згідно інженерних розрахунків перенесення навантажень споруди на фундамент.  Розмітка в обов’язковому порядку погоджується із замовником. Специфіка монтажу гвинтових паль залежить від геологічних особливостей ділянки, перепаду висот та складності доступу. На скелястих та кам’янистих грунтах для полегшення монтажу геошурупа та з метою запобігання пошкодження антикорозійного покриття палі, зазвичай спочатку просвердлюється направляючий отвір спеціальним буровим обладнанням. Наступним кроком є безпосередній монтаж гвинтових паль, що може здійснюється трьома різними способами, а саме: засобами малої механізації, електроінтрументом та вручну. Дуже важливо слідкувати за тим, щоб геошуруп входив у грунт чітко вертикально, оскільки лише таке положення надає максимальну несучу здатність на стиск, висмикування та зсув, що відіграє ключову роль у забезпеченні просторової жорсткості конструкції. Оголовки гвинтових паль повинні знаходитись на одній горизонтальній площині. При розміщенні споруди на ділянках з перепадом висоти більше одного метра, застосовуються діагональні зв’язки для статичності конструкції. За необхідності до оголовків геошурупів кріпиться ростверк, що може бути виконаний з дерев’яного бруса чи з металевого швелера (профільної труби, двутавра). Покриття ростверку – фарба або цинк. Зєднання – зварні або болтові. Фудамент готовий до здачі!

МОНТАЖ СОНЯЧНИХ СТАНЦІЙ

Сонячні електростанції є об’єктом будівництва класу наслідків (відповідальності) СС2, тому реалізація таких проектів завжди відбувається за дотримання всіх будівельних правил та норм. До початку робіт обов’язково погоджується проект (розділ КМ) та узгоджуються графіки робіт, оскільки роботи на таких будівництвах ведуться паралельно з іншими підрядниками. Монтаж систем кріплення фотоелектричних модулів для будівництва сонячних електростанцій традиційно починається із розмітки палевого поля. І тут значення немає про яку саме станцію йдеться – чи це промислова, так звана, “мегаватка”, чи приватна, потужністю кілька десятків кВт, адже для ефективної генерації електроенергії сонячні столи мають бути орієнтовані чітко на Південь. Далі відбувається процес монтажу геошурупів одним із вищезгаданих методів, в залежності від розміру об’єкту і “дедлайну”. Наступним етапом є монтаж стійок, зв’язків та несучих профілів. Коли основна металоконструкція зібрана – бригада приступає до монтажу сонячних панелей. Всі пошкодження цинкового покриття виявлені  в процесі огляду перед завершенням робіт, обов’язково обробляються цинковмісними спреями або фарбами, тому що на металоконструкцію надається гарантія. Завершуються роботи перевіркою надійності болтових з’єднань та прибиранням території.

 МОНТАЖ МЕТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ

Компанія “Ефектбуд” здійснює професійний монтаж металоконструкцій по всій території Україні. Багаторічний досвід роботи та більше тисячі реалізованих проектів зарекомендували нас в будівельній сфері. Монтаж металоконструкцій це збірка несучого каркасу споруди, на яку в подальшому кріпляться елементи обшивки. В залежності від погодженого проекту та умов, монтаж виконується кількома способами: – Модульна збірка блоків з подальшим встановленням їх на заплановане місце; – Монтаж металевих конструкцій з металопрокату відразу на об’єкті будівництва.  На підприємстві працює команда кваліфікованих штатних спеціалістів будівельно-монтажного підрозділу, що забезпечує комплексну роботу з організації виробництва монтажних робіт та здачу об’єктів у термін.

Бажаєте, щоб ми вам зателефонували?

Менеджер зв'яжеться з вами до 30хв у робочий час.

ЕФЕКТБУД