Монтаж

Монтажно-будівельна бригада виконує роботи будь-якої складності

 

Високі статичні показники
Швидкий монтаж
Значний термін служби

Монтажні роботи

Відповідно до загального проекту забудови і плану поля фундаменту на будівельному майданчику монтажно-будівельні бригади Ефектбуд виконують розмітку місць установки геошурупів GEOSHURUP TM навіть у важкодоступних місцях чи ділянках із перепадами рельєфу. З дотриманням вимог технології і конструктивних особливостей споруди геошурупи вкручують в ґрунт. Це відбувається за рахунок самонарізаючої спіралі геошурупів, яка при вкручуванні ущільнює ґрунт, забезпечуючи високу надійність установки. Для порівняння можна навести приклад звичайного шурупа, коли його вкручують у брусок деревини і він надійно у ній знаходиться.

Розмітка поля

.

Закручування геошурупів

Встановлення металоконструкцій

Встановлений будинок

  Монтаж споруди

Компанія “Ефектбуд” має багаторічний досвід у монтуванні споруд, доказом цього слугує наявність безстрокової ліцензіюї на будівельні роботи рівня наслідків СС-2.
Процес монтування конструкції виглядає наступним чином: на фланці встановлених геошурупів встановлюється обв’язувальна балка, на яку вмонтовуються стіни і покрівля споруди, або стійки конструкції встановлюються в порожнину гвинтового фундаменту, вирівнюються вертикально і фіксуються. При необхідності, залежно від споруди і геодезичних характеристик ділянки можливий устрій і обробка цоколя.
Геошурупи GEOSHURUP TM встановлюються суворо вертикально за допомогою спеціальних  засобів, електроінструменту або важкої техніки. Час встановлення займає декілька хвилин.

Тестові випробування навантажень

Однією із додаткових послуг є тестовий виїзд на об’єкт для визначення 100 відсоткової несучої здатності гвинтової палі GEOSHURUP TM застосовується прилад Tester -01, свідоцтво про калібрування № UA/34/17120/002194 від 07.12.2017 р. ДП “Укрметртестстандарт”, згідно ДСТУ Б.В.2.1.-1-95.

 

Бажаєте, щоб ми вам зателефонували?

Менеджер зв'яжеться з вами до 30хв у робочий час.

ЕФЕКТБУД