СИСТЕМИ КРІПЛЕНЬ ДЛЯ НАЗЕМНИХ СЕС

ЗБІРНІ ОЦИНКОВАНІ КОНСТРУКЦІЇ БЕЗ ЗВАРЮВАЛЬНИХ РОБІТ

Системи кріплень для наземних СЕС

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
19 РОКІВ НА РИНКУ
ГАРАНТІЯ 10 РОКІВ

ОСНОВОЮ СИСТЕМИ СЛУЖАТЬ ГЕОШУРУПИ GEOSHURUP TM
 

Геошурупи дозволяють суттєво знизити затрати часу та коштів, звести фундамент на будь-якому типі ґрунту без залучення важкої техніки, без земляних та зварювальних робіт чи бетонування. Вкручуються засобом малої механізації, за допомогою електричного обладнання або вручну спеціальним ключем. Геошурупи виготовлені з високоякісної сталі та захищені від корозії методом гарячого цинкуванням шаром покриття від 55 мкм. Особливість конструктиву GEOSHURUP TM дозволяє проводити фундаментні роботи протягом усього року, чим суттєво знижує витрати часу та коштів.

СИСТЕМА КРІПЛЕНЬ ФЕМ ДЛЯ СЕС

Система кріплень ФЕМ для наземних СЕС від компанії Ефектбуд – це сучасна іноваційна збірна металева конструкція, що розроблена та виготовлена нашими інженерами для швидкого будівництва наземних фотоелектричних станцій, яка є надзвичайно простою в монтажі та надійною в експлуатації. Для виготовлення металоконструкції використовується металопрокат твщиною стінки 2 – 3 мм, в залежності від розрахованих несучих навантажень. Основа конструкції захищена шаром цинку, товщиною не менше ніж 55 мкм методом гарячого цинкування (згідно ISO 1451:2009). Частина елементів конструкції покрита заводським прошарком цинку (Z275) товщиною не менше ніж 25 мкм. Для з’єднання елементів конструкцій застосовуються метизи класу міцності 8.8 з антикорозійним, полімерним, цинковмісним покриттям. Модулі фіксуються за допомогою алюмінієвих прижимів, завдяки чому відсутній конфлікт металів. Система кріплення розрахована для забезпечення кута нахилу  ФЕМ від 25 до 35 градусів. Типовими є 2-х рядне портретне та 4-х рядне альбомне розташування ФЕМ. Але відповідно до побажань клієнта та конфігурації ділянки є досвід виконання 6 та 8-ми рядного альбомного розташування та 3-х рядного портретного.

ПЕРЕВАГИ СИСТЕМ КРІПЛЕННЯ ДЛЯ ФЕМ

  • Технологічно простий та швидкий монтаж
  • Можливість вибору кута нахилу ФЕМ від 25 до 35 градусів
  • Адаптація під всі можливі габарити ФЕМ
  • Не потребує земляних та бетонних робіт
  • Відсутність зварювальних та фарбувальних робіт на об’єкті
  • Систему оцинковано – покриття “Гарячий Цинк”
  • Конструкція перевірена часом
  • Гарантія (3 – 10 років) та сервісне обслуговування

ЕТАПИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ СОНЯЧНОЇ СТАНЦІЇ

ЗАПИТ

У відповідь на Ваш запит наш менеджер допоможе Вам сформувати чітке технічне завдання для проектування, виготовлення та подальшої реалізації майбутньої сонячної станції, враховуючи особливості ділянки.

ПРОЕКТУВАННЯ

Згідно географічного розташування та форми ділянки, враховуючи оптимальний кут нахилу сонячних батарей, який важливий для генерації сонячної енергії, наші інженери підготують проект Вашої СЕС.

ВИГОТОВЛЕННЯ

Ми використовуюємо лише сертифіковані високоякісні матеріали: конструкційна оцинкована рулонна сталь перевірених зарубіжних виробників; алюмінієвий профіль та метизи  з антикорозійним покриттям.

МОНТАЖ

Після проведення та погодження із замовником розмітки палевого поля, здійснюється монтаж конструкцій, в які кріпляться сонячні панелі. Завершуються роботи перевіркою надійності болтових з’єднань.

Системи кріплень для наземних СЕС

Бажаєте, щоб ми вам зателефонували?

Менеджер зв'яжеться з вами до 30хв у робочий час.

ЕФЕКТБУД