Проектування

Схема гвинтового фундаменту, розрахунок навантажень, параметри металоконструкцій

 

Високі статичні показники
Швидкий монтаж
Значний термін служби

Проектування – це перший і найважливіший етап будівництва

У нас є власний конструкторський відділ, тому ми можемо проектувати металоконструкції будь-якої складності. Готуємо проектний розділ КМ. Сучасна інноваційна збірна металева конструкція SLIDEIN була розроблена та виготовлена інженерами ТОВ “ЕФЕКТБУД”. 

На даному етапі розраховується загальна маса будівлі, як сума всіх навантажень, що діють на фундамент, з урахуванням загальної ваги конструкції споруди, снігового і корисного навантаження, залежно від призначення і географічного розташування об’єкту. Після цього враховуючи загальну масу споруди, характеристики ґрунту та інші фактори підбирається типорозмір геошурупа та розраховується їх оптимальна кількість з урахуванням всіх показників.

Геошурупи GEOSHURUP TM активно використовуються в сучасному будівництві та є найбільш ефективними у вирішенні проблем із слабкими, болотистими або вже промерзлими ґрунтами. Застосування гвинтових фундаментів на складних ґрунтах є одним із найбільш надійних, і головне, економічно вигідних рішень,які відповідають вимогам малоповерхового будівництва. Результатом є креслення гвинтового фундаменту (ДБН В.2.1-10:2018 пункту 9.6 «Палі і пальові фундаменти»).

Бажаєте, щоб ми вам зателефонували?

Менеджер зв'яжеться з вами до 30хв у робочий час.

ЕФЕКТБУД