Гвинтові фундаменти GEOSHURUP ТМ

Оптимальне рішення для будь-яких типів ґрунту

 

Важкодоступні місця

Установка гвинтових фундаментів може проводитися ручним способом або електроінструментом, що дозволяє зводити споруди у важкодоступних для техніки місцях

Складні рельєфи

Гвинтові фундаменти можуть монтуватися на піщаних, або торфових ґрунтах, на ділянках з високим рівнем ґрунтових вод, на ділянках із значним перепадами ланшафту

Заповідники

Геошурупи дозволяють безпечно для навколишнього середовища та без змін рельєфу звести будівлю. Всі зелені насадження залишаються незмінними.

Фундамент із GEOSHURUP TM
 

Надійний та якісний фундамент є запорукою довговічності архітектурної, чи інженерної споруди. Облаштувати міцну основу традиційним методом не завжди можливо, враховуючи особливість ландшафту місцевості із можливими складними геодезичними умовами. Рішенням таких поставлених задач є застосування в будівництві гвинтових фундаментів. Гвинтові фундаменти із застосуванням геошурупів GEOSHURUP TM можуть бути встановлені на будь-якому типі ґрунту, навіть на піщаних чи торф’яних, на ділянках з високим рівнем ґрунтових вод, а також на ділянках з нерівномірним ландшафтом. Гвинтові фундаменти відповідають вимогам малоповерхового будівництва по міцності та надійності, не вимагаючи додаткового бетонування чи зварювання.

Види закінчень геошурупів

Фланцеві

На пласкому шестикутному фланці є отвори для пригвинчування об’єкта або кріпильного елементу болтами безпосередньо до гвинтової палі. Вони витримують високі навантаження та ідеально підходять для збірних контейнерних будівель або дерев’яних будинків.

з П-подібним кріпленням

Спеціально призначені для всіх поширених видів та розмірів балок, є оптимальними для кріплення вертикальних балок. Гвинтові палі з П-подібним кріпленням розраховані для будівництва навісів, альтанок, дитячих майданчиків, а також інших споруд, які потребують зведення платформи.

Безфланцеві

Оснащені одним, трьома або чотирма різьбовими отворами для фіксації об’єктів болтами. Вони ідеально підходять для швидкого монтажу вертикальних об’єктів, таких як щогли, стовпи, труби інші. При потребі, об’єкт можна додатково зафіксувати дрібно фракційним гравієм всередині геошурупа.

Як встановити геошурупи GEOSHURUP TM?

Встановлення проводиться засобом малої механізації, електроінструментом у важкодоступних для техніки місцях, або ж методом самостійного встановлення за допомогою ключа-важеля. Геошурупи GEOSHURUP TM вкручуються в ґрунт за лічені хвилини спеціальним монтажним обладнанням.
Монтаж геошурупів здійснюється незалежно від пори року, навіть узимку у замерзлий ґрунт.

Переваги гвинтових фундаментів GEOSHURUP TM

 

 • Фундамент одразу готовий до навантажень
 • До існуючого об’єкту легко прибудувати нові споруди
 • Монтаж не вимагає земляних робіт (виїмки ґрунту чи рекультивації земель)
 • Гарантована якість підтверджена багаторічним досвідом
 • Можливість встановлення не залежно від пори року чи погодних умов
 • Не потребують гідроізоляції
 • Забезпечують добре вентиляцію між землею та перекриттям будинку
 • Дозволяє планувати інженерні комунікації паралельно з будівництвом будинку
 • При потребі простий демонтаж і перевстановлення у будь-який час на  інше місце
 • Після установки не залишають будівельних відходів
 • Можливість встановлення на ділянках із перепадами рельєфу

Бажаєте, щоб ми вам зателефонували?

Менеджер зв'яжеться з вами до 30хв у робочий час.

ЕФЕКТБУД