ГВИНТОВІ ФУНДАМЕНТИ
НАДІЙНИЙ ФУНДАМЕНТ ЗА 2-3 ДНЯ, НА БУДЬ-ЯКИХ ТИПАХ ГРУНТУ
Гвинтові фундаменти
ВАЖКИЙ ДОСТУП
Установка гвинтових фундаментів може проводитися ручним способом або електроінструментом, що дозволяє зводити споруди у важкодоступних для техніки місцях
СКЛАДНІ РЕЛЬЄФИ
Гвинтові фундаменти можуть монтуватися на піщаних, або торфових ґрунтах, на ділянках з високим рівнем ґрунтових вод, на ділянках із значним перепадами ланшафту
ЗАПОВІДНИКИ
Геошурупи дозволяють безпечно для навколишнього середовища та без змін рельєфу звести тимчасову будівлю. Всі зелені насадження залишаються незмінними.

ЩО ТАКЕ ГЕОШУРУП
1
Геошуруп – багатовиткова гвинтова паля (свая), що зовні нагадує величезний шуруп. Це сталева труба із загостреним наконечником та несучою різьбовою частиною.
2
Висока несуча здатність геошурупів пояснюється просто: при закручуванні грунт між витками лопатей ущільнюється за рахунок конусного закінчення. Гвинтова паля угвинчується в грунт як шуруп, тому їх і називають – геошурупи.
3
Гвинтові палі угвинчуються на глибину нижче точки промерзання грунту в несучий шар. Верхня частина геошурупа містить оголовок (зажимний або фланцевий), який призназначений для монтажу опорних елементів і несучих прогонів (швелер або брус).
ПЕРЕВАГИ ГЕОШУРУПІВ GEOSHURUP TM

ГЕОШУРУП ЗА 2 ХВИЛИНИ!
Використовуючи важку техніку чи засоби малої механізації, можна значно пришвидшити встановлення геошурупів. Це дуже важливо, коли необхідно встановити велику кількість гвинтових паль у стислі терміни.

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ
Екосистему, що нас оточує в місцях будівництва достатньо легко порушити, наприклад, викопуючи траншеї під бетонні фундаменти. Але проблема зникає сама собою, якщо ви будете зводити Вашу будівлю на фундаменті, реалізованому на геошурупах.

ВСЕСЕЗОННІСТЬ
Великою перевагою фундаментів на геошурупах слугує відсутність сезонності монтажу. Промерзлий грунт, сніг чи затяжний дощ не буде перешкодою для зведення фундаменту.

ГОТОВИЙ ДО ВАНТАЖУ
Бетонному фундамету щоб приймати навантаження потрібен значний час – він мусить застигнути та просісти. Використовуючи для фундаменту геошурупи Ви позбавите себе цієї проблеми – відразу після вкручування геошурупи готові до навантажень!

РЕКОНСТРУКЦІЯ
За допомогою геошурупів можна реалізувати не тільки новий фундамент під заплановану будівлю, а й зміцнити (покращити) вже існуючий, за необхідності, скажімо, якщо він вже старий і дав тріщину чи просів.

50 РОКІВ ГАРАНТІЇ
Копанія надає 50-річну гарантію на оцинковані геошурупи, оскільки антикорозійне цинкове покриття наноситься на гвинтову палю з дотриманням всіх технологічних вимог та стандартів ISO.

ПОВТОРНЕ ВИКОРИСТАННЯ
Геошуруп, як елемент фундаменту є дуже міцним, тому його просто вкрутити в грунт і не складно викрутити якщо Ви, наприклад, вирішили змінити місце вже збудованої споруди, на відміну від традиційного стрічкового фундаменту.

СЕЙСМОСТІЙКІСТЬ
Хоча Україна знаходиться не у сейсмічно активній зоні, фактор сейсмостійкості не варто недооцінювати, адже бетонний фундамент трісне з часом, чого не станеться з фундаментом на геошурупах.

БУДІВНИЦТВО НА ВОДІ
Оцинковані геошурупи прекрасно зарекомендували себе в агресивному середовищі, навіть у воді (пірси, причали, будинки на воді). Прошарок цинку не менше 55 мкм надійно захищає сталь від корозії (ржавіння).

КОНТРОЛЬ МАТЕРІАЛІВ
Після проведення всіх розрахунків і створення нашими інженерами проекту, все, що Вам необхідно знати – це кількість геошурупів. Немає потреби у замовленні великої кількості розхідних матеріалів.
ФУНДАМЕНТ ІЗ
GEOSHURUP TM
Надійний та якісний фундамент є запорукою довговічності архітектурної, чи інженерної споруди. Облаштувати міцну основу традиційним методом не завжди можливо, враховуючи особливість ландшафту місцевості із можливими складними геодезичними умовами. Рішенням таких поставлених задач є застосування в будівництві гвинтових фундаментів. Гвинтові фундаменти із застосуванням геошурупів GEOSHURUP TM можуть бути встановлені на будь-якому типі ґрунту, навіть на піщаних чи торф’яних, на ділянках з високим рівнем ґрунтових вод, а також на ділянках з нерівномірним ландшафтом. Гвинтові фундаменти відповідають вимогам малоповерхового будівництва по міцності та надійності, не вимагаючи додаткового бетонування чи зварювання.
Геошурупи GEOSHURUP TM виготовляються на власному виробництві з високоякісної сталі. Покриття геошурупів GEOSHURUP: гарячий цинк, ISO 1461: 2009 товщина покриття не менше 55 мкм. Розроблена інженерами форма геошурупів GEOSHURUP, навіть при невеликих діаметрах, забезпечує надійність і стабільність конструкції на будь-яких типах грунтів. Геошурупи вкручуються в грунт за лічені хвилини спеціальним монтажним обладнанням, яке автоматично їх центрує. Використання геошурупів торгової марки GEOSHURUP дозволяє здійснювати монтаж в замерзлий ґрунт і це зовсім не впливає на якість, або термін експлуатації. Сфери застосування гвинтових фундаментів різноманітні: каркасні будинки, будинки з СІП панелей, дерев’яні будинки, пірси, дитячі майданчики, тераси і сходи, паркани, теплиці, енергетичні підстанції, наземні сонячні електростанції, ангари, мости, рекламні конструкції або інші види легкого будівництва.

ШЕСТИКУТНИЙ ФЛАНЕЦЬ
Класичний шестикутний фланець є найбільш популярним у зведенні фундаментів. Він має 6 кутових отворів для кріплення металевого ростверку чи дерев’яної обв’язки на болти або шпильки. Також відіграє роль стиковочного елементу при монтажі геошурупа. Товщина металу підібрана з врахуванням максимального функціоналу.

КВАДРАТНИЙ ФЛАНЕЦЬ
Економ-варіант оголовка – квадратний фланець, зазвичай використовується на шурупах меншого калібру та виконується із тоншого листового металу, має 4 отвори по кутах для кріплення конструкції. Геошурупи із даним типом фланцю ідеально підходять для облаштування фундаменту під легкі будівлі, такі як альтанки, пірси, тераси тощо.

ЗАЖИМНИЙ ОГОЛОВОК
Оснащений по периметру трьома або чотирма отворами, до яких із зовні приварені гайки для фіксації вертикальних елементів болтами, затискаючи їх. Вони ідеально підходять для швидкого монтажу об’єктів, таких як щогли, флагштоки, стовпи для огорожі та освітлення, біллборди, сітілайти тощо. Об’єкт можна зафіксувати гравієм всередині геошурупа.
ВИДИ ПОКРИТТЯ ГЕОШУРУПІВ

БЕЗ ПОКРИТТЯ
Економне рішення для ощадливих замовників. Зазвичай використовуються при кріпленні металоконструкції до гвинтових паль методом зварювання та піддаються покриттю лако-фарбовими виробами безпосередньо на місці після завершення монтажу. Геошурупи даного типу реалізуються без захисного покриття і гарантія на даний виріб не розповсюджується.

ФАРБОВАНІ
Усі фарбовані геошурупи не мають отворів ні в стволі шурупа ні у фланці, з метою запобігання потрапляння повітря та вологи всередину шурупа, що запобігатиме внутрішній корозії. Верхня частина (≈ 1 м.п.) фарбованого геошурупа покривається фарбою в 2 слої, оскільки вона піддається атмосферному впливу. Гарантія на даний тип геошурупів становить 10 років.

ОЦИНКОВАНІ
Даний тип геошурупів є вибором професіоналів. Вони покриті шаром цинку методом гарячого цинкування та практично не піддаються корозії навіть в агресивному природньому середовищі. ISO 1461:2009, середньою товщиною покриття не менше ніж 55 мкм. Гарантійний термін виробів із даним покриттям становить 50 років, а можливість використання сягає понад 120 років!
ЯК ВСТАНОВИТИ ГЕОШУРУПИ
GEOSHURUP TM?
Встановлення проводиться засобом малої механізації (ВІДЕО), електроінструментом у важкодоступних для техніки місцях (ВІДЕО), або ж методом самостійного встановлення за допомогою ключа-важеля (ВІДЕО). Геошурупи GEOSHURUP TM вкручуються в ґрунт за лічені хвилини спеціальним монтажним обладнанням.
Монтаж геошурупів здійснюється незалежно від пори року, навіть узимку у замерзлий ґрунт.

ГЕОШУРУПИ ІДЕАЛЬНІ ДЛЯ МОНТАЖУ:
КАРКАСНИХ БУДИНКІВ
МАЛИХ АРХІТЕКТУРНИХ ФОРМ
АНГАРІВ ТА ГАРАЖІВ
ДЕРЕВ'ЯНИХ БУДИНКІВ
ОГОРОЖ ТА СХОДІВ
ОПОР ОСВІТЛЕННЯ ТА ЛЕП
ТЕПЛИЦЬ І ЗИМОВИХ САДІВ
ДИТЯЧИХ МАЙДАНЧИКІВ
ТРУБОПРОВОДІВ
АЛЬТАНОК ТА ТЕРАС
НАВІСІВ ТА СЦЕН
ЩИТІВ ШУМОПОГЛИНАННЯ
САДОВО-ПАРКОВИХ МЕБЛІВ
ПРИЧАЛІВ, ПІРСІВ ТА МОСТІВ
ВКАЗІВНИКІВ ТА ВІДБІЙНИКІВ
ЛАНДШАФТНОГО ДИЗАЙНУ
СОНЯЧНИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ
БІЛБОРДІВ І СІТІЛАЙТІВ
ТАБЛИЦЯ НЕСУЧИХ НАВАНТАЖЕНЬ ГЕОШУРУПІВ
