Виробництво

Сертифіковане власне виробництво

 

Високі статичні показники
Швидкий монтаж
Значний термін служби

Виробництво Геошурупів

Спеціально створені устаткування та механізми виробництва гвинтових паль GEOSHURUP TM дозволяє нам виготовляти різні типи геошурупів, враховуючи конструктивні особливості проектів їх застосування.

На базі наших виробничих потужностей, здійснюється проектування, розробка, виробництво та випробування нових систем кріплення сонячних ФЕМ, що дозволяє всі етапи виробництва зосередити в одному місці і контролювати кожен з них, завдяки чому Ви будете впевнені в якості готової металоконструкції.

Наша компанія завжди дотримується найвищих стандартів якості, тому наші вироби завжди надійні, естетичні та технологічні у монтажі.

 

Виробництво металоконструкцій

Виробництво та монтаж металоконструкцій – наша спеціалізація вже понад 18 років. Власне налагоджене виробництво є головною перевагою нашої компанії перед іншими пропозиціями на ринку, що забезпечує ідеальне співвідношення ціна / якість, підтвердженням чого є постійні клієнти.
Виробнича база компанії ТОВ «Ефектбуд» включає в себе цех з виготовлення конструкцій, оснащений найсучаснішим обладнанням, великим парком засобів механізації. Наявність першокласного обладнання: шліфувальних верстатів і машин для порізки та порубки металу, для очищення і антикорозійної обробки, для фарбування, індукційного нагріву труб та вальцювальних верстатів, зварювальних апаратів й іншого устаткування, сприяє виготовленню нестандартних металоконструкцій.

Власні виробничі потужності Компанії дозволяють нам виготовляти металоконструкції різних форм і призначень, з кріпленням і без нього.
Ми виготовляємо металоконструкції як суцільнозварні (напівавтоматичне зварювання в середовищі захисних газів), так і збірно-розбірні (на болтах), а висока кваліфікація наших фахівців у поєднанні з багаторічним досвідом дозволяє виконувати замовлення самої різної складності. В результаті такі металоконструкції довговічні та надійні.

Серед типових металоконструкцій, вироблених на наших виробничих потужностях – сотні різних металовиробів, затребуваних на ринку, а також виготовлених в одиничному екземплярі – нестандартних металоконструкцій.

Гідний досвід роботи з виготовлення металоконструкцій налічує тисячі успішних проектів і металовиробів. Кваліфікований персонал і розвинене виробництво, дозволяє запропонувати навіть самому вибагливому замовникові краще рішення за прийнятною вартістю в найкоротші терміни.

Бажаєте, щоб ми вам зателефонували?

Менеджер зв'яжеться з вами до 30хв у робочий час.

ЕФЕКТБУД