ВИРОБНИЦТВО

ВЛАСНЕ СЕРТИФІКОВАНЕ ВИРОБНИЦТВО

ГЕОШУРУПИ
СИСТЕМИ КРІПЛЕННЯ ФЕМ
МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЇ

ВИРОБНИЦТВО ГЕОШУРУПІВ

 

Спеціально створене устаткування та механізми виробництва гвинтових паль GEOSHURUP TM дозволяють нам виготовляти різні типи геошурупів, враховуючи конструктивні особливості проектів їх застосування.
Виготовляючи гвинтові палі, ми використовуємо багаторічний досвід наших зарубіжних партнерів та вносимо доцільні корективи в конструктив, враховуючи власний досвід роботи на різних грунтах та рельєфах, оскільки ми привнесли та впровадили дану технологію в будівельну галузь України.
Наша компанія завжди дотримується найвищих стандартів якості, тому наші вироби завжди надійні, естетичні та технологічні у монтажі. 

ВИРОБНИЦТВО СИСТЕМ КРІПЛЕННЯ ФЕМ

Системи кріплення сонячних батарей ми створюємо під конкретне технічне завдання клієнта, враховуючи всі технічні і будівельні характеристики: розміри будівельного майданчика, геодезія та геологія грунів на ділянці, вітрові та снігові навантаження району. Нами розроблені типові рішення, що адаптуються під будь-який проект. Системи кріпленнь сонячних панелей, які виготовляє “Ефектбуд”, розраховані для наземних станцій. Для виготовлення металевої конструкції під фотоелектричні модулі використовуються лише сертифіковані високоякісні матеріали: конструкційна оцинкована (Zn275) рулонна сталь (DX51D, S320, S350) перевірених зарубіжних виробників; алюмінієвий профіль, виготовлений шляхом екструзії (відповідно ДСТУ БВ.2.6.-3-95 зі сплаву АД31) та метизи класу міцності 8.8 з антикорозійним покриттям. Однією з ланок виробництва елементів, які піддаються найбільшій агресії зовнішнього середовища, є антикорозійне покриття методом гарячого цинкування ISO 1461:2009 шаром цинку не менше ніж 55 мкм. Всі комплектуючі, що входять до складу системи кріплень ФЕМ, проходять подвійний контроль якості. Це дає нам можливість надання тривалої гарантії на нашу продукцію.

ВИРОБНИЦТВО МЕТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ

Виробництво та монтаж металоконструкцій – наша спеціалізація вже понад 18 років. Власне налагоджене виробництво є головною перевагою нашої компанії перед іншими пропозиціями на ринку, що забезпечує ідеальне співвідношення ціна / якість, підтвердженням чого є постійні клієнти. Виробнича база компанії ТОВ «Ефектбуд» включає в себе цех з виготовлення конструкцій, оснащений найсучаснішим обладнанням, великим парком засобів механізації. Наявність першокласного обладнання: шліфувальних верстатів і машин для порізки та порубки металу, для очищення і антикорозійної обробки, для фарбування, індукційного нагріву труб та вальцювальних верстатів, зварювальних апаратів й іншого устаткування, сприяє виготовленню нестандартних металоконструкцій. Власні виробничі потужності Компанії дозволяють нам виготовляти металоконструкції різних форм і призначень, з кріпленням і без нього. Ми виготовляємо металоконструкції як суцільнозварні (напівавтоматичне зварювання в середовищі захисних газів), так і збірно-розбірні (на болтах), а висока кваліфікація наших фахівців у поєднанні з багаторічним досвідом дозволяє виконувати замовлення самої різної складності. В результаті такі металоконструкції довговічні та надійні. Серед типових металоконструкцій, вироблених на наших виробничих потужностях – сотні різних металовиробів, затребуваних на ринку: ферми, колони, стовпи, зв’язки, балки, виносні консолі та ін; а також виготовлені в одиничному екземплярі – нестандартні металоконструкції: ростверк, перила, сходи, пожежна драбина, огорожа, ворота тощо. Гідний досвід роботи з виготовлення металоконструкцій налічує тисячі успішних проектів і металовиробів. Кваліфікований персонал і розвинене виробництво, дозволяє запропонувати навіть самому вибагливому замовникові краще рішення за прийнятною вартістю в найкоротші терміни.

Бажаєте, щоб ми вам зателефонували?

Менеджер зв'яжеться з вами до 30хв у робочий час.

ЕФЕКТБУД